Connect@ADP

Partner w rozwoju Twoich kadr

ADP po raz 14. wyróżnione przez magazyn Fortune

Autor: ADP on 14 lutego 2020 in ADP

Firma ADP została już po raz 14. uznana przez magazyn Fortune za jedną z najbardziej podziwianych firm świata. Kolejny rok z rzędu ADP znalazło się na publikowanej rokrocznie liście, która w czasach dynamicznych zmian wyróżnia firmy o niezmiennie dobrych wynikach i renomie.

Jesteśmy niezwykle dumni, że nasza organizacja po raz kolejny znalazła się wśród najbardziej podziwianych firm na świecie – powiedział Carlos Rodriguez, prezes i dyrektor generalny ADP. W ADP staramy się projektować świat dla ludzi. Rynek pracy zmienia się w tak szybkim tempie, że nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić naszym współpracownikom i klientom narzędzia, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pomóc w budowaniu lepszego rynku pracy.

Ranking „Najbardziej Podziwianych Firm Świata” (ang. World’s Most Admired Companies) magazynu Fortune powstaje we współpracy z Korn Ferry Hay Group. Jego metodologia opiera się na ocenie około 1 500 firm – w tym 1 000 największych firm amerykańskich, które są sklasyfikowane według przychodów, oraz firm spoza Stanów Zjednoczonych, znajdujących się w bazie danych Fortune Global 500 i osiągających przychody w wysokości co najmniej 10 miliardów dolarów. Korn Ferry Hay Group przeprowadza ankietę wśród 680 przedsiębiorstw z 29 krajów, aby wybrać 15 największych globalnych i 10 podmiotów z USA dla każdej branży. Członkowie zarządu, dyrektorzy i analitycy proszeni są o ocenę firm z ich branży na podstawie dziewięciu kryteriów, od wartości inwestycyjnej po odpowiedzialność społeczną. Wyniki zamieszczane są na 52 listach branżowych. Aby przedsiębiorstwo znalazło się na liście, musi uplasować się punktowo w pierwszej połowie pomiaru branżowego.

Pełna lista wyróżnionych pojawi się w lutowym numerze magazynu. Więcej informacji na temat rankingu „Najbardziej podziwiane firmy świata” magazynu Fortune – tutaj.

ADP Polska

(Odwiedzono 61 razy, 1 wizyt dzisiaj)

TAGS: ADP HR innowacje Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Tytuł komentarza – Zamieść odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Elsuxq says

I could, of below cost cialis online no remedy, grasp Gmail and cough Facebook in another. free sildenafil Fdyvsi cfpdlp