Connect@ADP

Partner w rozwoju Twoich kadr

ADP z kolejnym wyróżnieniem!

Autor: ADP on 26 listopada 2019 in Raport ADP

Firma konsultingowa Everest Group poinformowała o przyznaniu ADP nagrody „Lidera” w ocenie Multi-Country Payroll Solutions (MCP) PEAK Matrix® Assessment (ocena międzynarodowych rozwiązań w zakresie listy płac) przygotowanej przez Everest Group. Firma została wyróżniona za wdrażanie innowacji i inwestowanie w rozwijanie zdolności technologicznych, umożliwiających wyróżnianie się na rynku.

PEAK Matrix to system odniesienia, który dostarcza ocenę usługodawców w oparciu o ich powodzenie rynkowe. Oparta na danych ocena jest przyznawana w 3 kategoriach: Pretendentów, Podmiotów Aspirujących oraz Liderów. W ramach jej sporządzania Everest Group analizuje między innymi wpływ firm na rynek oraz wizję i zdolność do wprowadzania zmian każdego usługodawcy.

ADP należy do nielicznych graczy na rynku, którzy poczynili istotne postępy w dostarczaniu dla swoich odbiorców zintegrowanych rozwiązań w zakresie listy płac. Inwestycje firmy w tworzenie i udoskonalanie ekosystemu usług HR dla jej klientów pomogły jej zdobyć wyróżnienie Lidera – mówi Anil Vijayan z firmy Everest Group.

Nieustannie dbamy o to, aby rozwijać rozwiązania i poszerzać nasz globalny zasięg oraz sprostać potrzebom naszych klientów. To dla nas zaszczyt, że wysiłki ADP zostały docenione przez Everest Group. W miarę rozwoju sektora HR, międzynarodowe firmy stają przed ogromnym wyzwaniem. Jesteśmy dumni z tego, że rozwiązania w zakresie wypłat na żądanie, rozliczanie pracowników zatrudnianych na umowę zlecenie lub dzieło, czy pracowników tymczasowych zostały docenione jako te, które w istotny sposób wspierają działów HR – powiedział Don McGuire, prezes Employer Services International ADP, odpowiadający w globalnych strukturach ADP za usług międzynarodowe.

ADP otrzymała najwyższe wyniki za upowszechnienie rozwiązań na rynku. Doceniona została między innymi platforma analityczna ADP DataCloud, a także zwiększające się zdolności technologiczne i inwestycje firmy, szczególnie w zakresie ekosystemu wypłat na żądanie. Everest Group podkreśliła również rolę przejęć dokonanych przez ADP, w tym The Marcus Buckingham Company WorkMarket, Celergo oraz Global Cash Card, które pozwoliły ADP na dostarczanie bardziej zintegrowanego rozwiązania.

ADP Polska

 

(Odwiedzono 84 razy, 1 wizyt dzisiaj)

TAGS: ADP HR nagroda zarządzanie zasobami ludzkimi

Tytuł komentarza – Zamieść odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.